بررسی محصول

بررسی کامل عطر زنانه ورساچه مدل Bright Crystal

عطری که امروزه بسیار جالب‌توجه بانوان قرار گرفته و در طی چندسال اخیر بسیار ترند شده است عطر جدل (Bright Crystal) نیز می‌باشد.

این عطر درواقع مانند گوهری گران بها دربین بقیه مدل عطرهای بانوان می‌درخشد و بانوان را به طرف خود جذب می‌کند. این عطر که بسیار خوش بو است و رایحه‌ای فوق‌العاده ملایم دارد یکی از بهترین مدل عطرهای برند معروف و شناخته شده ورساچه (Versace) نیز می‌باشد.

عطر زنانه ورساچه مدل Bright Crystal

عطر زنانه ورساچه مدل Bright Crystal

این‌مدل عطر زنانه (مدل Bright Crystal )با برند معروف ورساچه بسیار برای بانوانی که روحیه‌ای فوق العاده پرانرژی، حساس و قدرت مند که علاقه مند به عطرهای با رایحه‌های شیرین و خنک هستند نیز بسیار مناسب می‌باشد و به انها توصیه می‌شود حتما از این مدل عطر استفاده کنند.

اگر علاقه‌مند هستید که بیشتر درمورد این‌مدل عطر و این برند محبوب بدانید،در ادامه این مقاله با ما باشید تا از مزایای این مدل عطر و همینطور برند آن اطلاعات کافی داشته باشید.

رایحه‌ی عطر bright crystal و نت‌های سازنده آن

این مدل عطر به این دلیل بسیار خوش بو و دلنشین واقع شده است که درواقع حاوی رایحه‌ای بسیار شیرین و خنک می‌باشد. جالب توجه است که رایحه عطر bright crysta ترکیبی می‌باشد و ترکیبات آن شامل رایحه‌ میوه‌های مختلف، چوب، مرکبات، گل و اقیانوس نیز می‌باشد.

با وجود این ترکیبات تاثیرگذار در رایحه این عطر، عطری منحصر به فرد و بسیار خوش بو تولید شده است. با توجه به خوش بویی بسیار این مدل عطر،بانوان بسیاری از آن استقبال کردند.

عطر ورساچه با نت‌های متفاوتی تولید می‌شود که این نت‌ها در ادامه مقاله بررسی می‌شوند.

READ  راهنمای خرید کیف کمری زنانه

نت آغازین : این نت در واقع متشکل از میوه ی یوزو، انار و نت های آبی نیز می‌باشد.

میانی:که این نت حاوی ترکیباتی همچون گل مگنولیا،نیلوفر آبی و گل صدتومانی چینی نیز می‌باشد.

نت پایه: این نت حاوی ترکیباتی همچون مشک،چوب ماهون و عنبر نیز می‌باشد.

عطر زنانه

عطر زنانه ورساچه مدل Bright Crystal

نکات جالب درباره عطر Bright crystal

بهتر است بدانید،زمانی که شما از عطر برایت کریستال استفاده می‌کنید و آن را روی بدنتان اسپری می کنید، در ابتدای اسپری کردن رایحه‌ای که به مشام شما می‌رسد رایحه میوه ی یوزو، انار و نت های آبی می‌باشد

. این رایحه ها با عطر خوشی که دارند می‌توانند آرامشی درونی را برای شما ایجاد کنند. زمانی‌ که شما از این عطر استفاده می‌کنید در همان ابتدا شیفته بوی آن می‌شوید و از رایحه ان بسیار خوشتان می‌اید.

نت‌های ابی رایحه‌ای بسیار خنک دارند و زمانی که شما از این عطر استفاده می‌کنید لذتی فوق‌العاده را احساس می‌کنید. بعد از اسپری کردن این عطر به بدنتان و پس از گذشت چند مدت رایحه نت‌های آغازین ارام ارام جای خودرا به نت‌های میانی می‌دهند.

نکات قابل توجه برای علاقه مندان به رایحه گل

همانطور که در این مقاله گفته شد نت‌های میانی در عطر زنانه برند ورساچه مدل Bright Crystal رایحه گل نیلوفر آبی، مگنولیا و گل صدتومانی چینی می‌باشد که رایحه این نت‌ها بسیار مورد توجه بانوان می‌باشد و از ان لذت می‌برند.

عطر زنانه ورساچه

عطر زنانه ورساچه

اکثر بانوانی که از این مدل عطر استفاده می‌کنند،علاقه‌مند به رایحه گل ها هستند. عطر برایت کریستال با ترکیب فوق العاده ای که از رایحه گل ها دارد و در این مقاله ذکر شد، علاقه بانوان را تحریک کرده است. همچنین این عطر علاوه بر این ویژگی که دارد موجب می‌شود انرژی مثبت در خانم ها بوجود اید و حتی تقویت شود.

READ  راهنمای خرید و مقایسه انواع ست ساعت زنانه و مردانه

پس از اینکه نت های آغازین و نت های میانی به وجود آمدند کم کم به نت های پایانی می‌رسد. نت های پایه در عطر برایت کریستال، درواقع حاوی ترکیباتی همچون رایحه مشک، چوب ماهون و عنبر نیز می‌باشد.

یکی از ویژگی‌های تاثیرگذاری که نت پایه این عطر دارد این است که رایحه‌های فوق‌العاده خوش بو آن می تواند از فشار‌های روحی و روانی شما و همینطور دغدغه های ذهنیتان کم کند. این رایحه‌ها بسیار ارامش دهنده می‌باشند و می‌توانید با استفاده از انها ارامش را به روح خود ببخشید.

اطلاعات برند ورساچه:

ورساجه نام برندی در در شرکت ایتالیایی می‌باشد. برند ورساجه درواقع در ابتدا تنها به تولید پوشاک می‌پرداخت ولی پس از اینکه این برند در بین تمامی افراد باب شد و علاقه زیادی به ان نشان دادند کم کم این شرکت وارد حوزه عطرسازی هم شد.

برند ورساجه در حوزه تولید عطر بسیار موفق عمل کرد و عطرهایی را تولید کرد که بسیار موردتوجه قرار گرفتند. این برند در تمام جهان معروف شد و علاقه‌مندان زیادی را جذب کرد

عطر زنانه

عطر زنانه ورساجه

. پدید اورنده عطر bright crystal

عطرسازی معروف با نام آلبرتو موریلاس این مدل عطر را برای برند ورساچه طراحی کرد . این مدل عطر در سال ۲۰۰۶ تولید شد . البرتو مولاریس مردی اسپانیایی می‌باشد که در ساخت عطرهای متفاوت بسیار موفق بود و برای شرکت‌های متفاوت عطرسازی به طراحی عطر می‌پرداخت.

ظاهر عطر bright crystal :

این عطر ظاهری بسیار جذاب و یونیک دارد و مناسب برای انتخاب‌های بانوان می باشد. این عطر با رنگی صورتی و حالت شیشه‌ای شفافی که دارد برای استفاده بانوان طراحی شده است. ظاهر این عطر بسیار با لطافت و ظرافت طراحی شده است و کاملا خوش دست می‌باشد. این ادکلن شیشه‌ای شفاف دارد و در آن به حالت الماس می‌باشد.

READ  بررسی بهترین نیم ست های هدیه بازار[معرفی 41 مدل پرفروش]

برند ورساچه به زیبایی روی شیشه شفاف عطر نقش بسته است و در زیر برند مدل آن یعنی (bright crystal) نوشته شده‌است.

عطر زنانه ورساچه

عطر زنانه ورساچه مدل Bright Crystal

عطر بسیار زیبا طراحی شده است و این علاوه بر بوی خوش آن یکی دیگر از دلایلی است که موردتوجه بانوان قرار گرفته است. این عطر با غلظت خاصی که دارد قدرت ماندگاری بسیار بالایی دارد و بوی آن پراکندگی زیادی دارد.

این عطر برای بانوانی که اهمیت زیادی به ماتدگاری بوی عطرشان و همینطور پراکندگی آن دارند مناسب است. این مدل عطر مناسب برای استفاده در فصل بهار و تابستان می‌باشد.

شما بانوان می‌توانید در هر زمان خاصی که می‌خواهید از ان استفاده کنید و استفاده از ان هیچگونه محدودیتی ندارد. این عطر بوی بسیار ملایمی دارد و هیچگونه حس بد و سردردی را برای شما به وجود نمی‌اورد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.