راهنمای خرید

لیست قیمت 43 مدل کوله پشتی زنانه باکیفیت

کوله پشتی زنانه برای خانم ها جزو واجب تر ین وسیله ها می باشد ، چرا که کاربرد های فراوانی در محیط ها و کار های مختلف دارد مثل : مسافرت ، دانشگاه ، کوهنوردی، ورزش و حتی می توان همراه تیپ ها ی اسپرت و غیر رسمی از آن استفاده کرد .

انواع کوله پشتی زنانه

جنس کوله پشتی ها معموال از چرم طبیعی و مصنوعی، فوم ، پلاستیک و انواع پارچه ها و یا حتی بافت می باشد پس در انتخاب جنس و رنگ و مدل کوله پشتی زنانه دست شما خانم ها باز بوده و می توانید بنا به سلیقه و علاقه خود و همچنین نوع استفاده و بودجه ی مورد نظرتان یک کوله پشتی ایده آل و ز یبا و کاربردی تهیه کنید؛ البته برای هر کاری ، کوله پشتی مخصوصی طراحی شده است که در ادامه به آنها می پرداز یم .

کوله پشتی زنانه

کوله پشتی زنانه

انواع کوله پشتی ها : کوله پشتی کوهنوردی معمولا  باید جادار باشد تا شما بتوانید ملزومات مورد نیاز مانند غذا ، آب ، کفش ، طناب ، لباس و پتو و … را در آن قرار دهید. سایز این کوله پشتی ها از کیفهای معمولی بزرگتر است تا وسایل و ابزار سنگین را به راحتی حمل کنید.

نکاتی که هنگام خرید کوله پشتی باید رعایت کنید

نکته ها یی که هنگام خر ید کوله پشتی کوهنوری را باید رعایت کنید :

۱ )جنس کوله پشتی کوهنوردی باید محکم بوده و تحمل وسایل سنگین و زیاد را داشته باشد.

۲ )پارچه کوله پشتی کوهنوردی باید ضد آب باشد تا در برف و باران وسایلات را خیس نکند.

۳)کوله پشتی باید مناسب اندام شما باشد تا هنگام کوه نوردی ب کمرتان آسیب نرساند.

۴ )کوله پشتی کوهنوردی باید جای مخصوص برای یخ شکن و طناب داشته باشد.

کوله پشتی کوهنوردی

کوله پشتی کوهنوردی

کوله پشتی مسافرتی: باید بسیار راحت ، سبک و قابل حمل باشد و لباسهای بسیار ی را در خود جای دهد . راحتی این مدل کوله پشتی اهمیت بسیار دارد، با این حال این نوع کوله پشتی به اندازه کوله پشتی کوهنوردی راحت نیست. چونکه این کوله در طول سفر همراه شما نخواهد بود.

READ  راهنمای خرید و معرفی انواع زنجیر زنانه

نکته هایی که هنگام خرید کوله پشتی مسافرتی باید رعایت کرد :

۱)کوله پشتی مسافرتی باید دارای جای لپتاپ باشد.

۲ )بهتر است این مدل کوله مسافرتی ضدآب باشد.

۳ )بهتر ین مدل این کیف ها ، با چرخ و دسته است و شباهت بسیاری به چمدان های کوچک دارد که بسیار مناسبند.

۴ )کوله پشتی مسافرتی نباید سایز بزرگی داشته باشد تا در بخش بار هواپیما و قطار جا شود بلکه باید اندازه کوچک و جمع و جوری داشته باشد.

کوله پشتی مسافرتی

کوله پشتی مسافرتی

کوله پشتی لپتاپ: معموال کوله پشتی لپتاپ را به محل کار میبرند . پشت این مدل کوله پشتی ها، ابری است تا در صورت ضربه ، به لپتاپ آسیبی وارد نشود. این مدل از کوله پشتی مسافرتی کوچکتر است و معموال کنار کیف، جای مخصوصی برای بطری آب دارد.

جنس کوله پشتی لپتاپ باید ضد آب باشد تا در صورت خیس شدن به لپتاپ، تبلت، کتاب یا … آسیبی وارد نشود .

کوله پشتی مدرسه اکثر نوجوانان ترجیح میدهند کوله پشتی غیراستاندارد و پارچهای استفاده کنند. با این حال ، این مدل کوله پشتی ها پس از مدتی با وزن سنگین کتاب و دفترها پاره شده و به کمر شما آسیب میرسانند.

کوله پشتی مدرسه شباهت بسیاری به کوله پشتی لپتاپ دارد اما تفاوتی در آن وجود دارد که کوله مدرسه باید وزن بیشتر ی را تحمل کند . در صورتی که از کوله پشتی استاندارد استفاده نکنید ممکن است دچار درد و مشکلاتی در ناحیه کمر و گردن بشوید.

کوله پشتی لپتاپ

کوله پشتی لپتاپ

نکته مهمی که با ید در استفاده از کوله پشتی مدرسه رعایت کنید: تنظیم درست بندهاست ، به طور ی که کوله پشتی نباید آویزان باشد و از کمر پایین تر قرار بگیرد یا کوتاه باشد و به گردن شما آسیب برساند. علاوه بر این هیچ گاه کوله پشتی را تک بنده روی یک شانه نیاندازید، چرا که ممکن است به شانه هایتان آسیب وارد کند .

READ  همه آن چیزی که باید درباره اکسسوری بدانید(مقاله جامع)

کوله پشتی فانتزی: کوله پشتی فانتزی در طرحها و رنگها متفاوت در میان کودکان، نوجوانان و جوانان و حتی برخی بزرگسالان طرفداران بسیاری دارد. معمولا اندازه این کوله پشتی کوچک است و وسایلات کمتری را در خود جای میدهد.

در حال حاضر خر ید کوله پشتی دانشجویی دخترانه نیز از این فاکتور های بالا پیروی می کند و دانشجویان نیز از استفاده از رنگ های تیره و خنثی ، نا امید شده اند و علاقه بیشتری نسبت به انتخاب کیف های رنگی و پرانرژ ی و شاد نشان می دهند.

اکثر کوله پشتی های فانتز ی را از چرم یا پارچه میسازند که تحمل وزن باال و سنگین را ندارند . توصیه می کنیم وسایل کم ، مانند کیف پول و موبایل و قاب عینک را در ای کوله پشتی ها قرار دهید.

کوله پشتی فانتزی

کوله پشتی فانتزی

قبل از خرید باید بدانید

راحتی در استفاده از کوله پشتی زنانه یکی از مهمتر ین ویژگی ها برای خر ید کوله بوده و باید به تنظیم بندها ، نوع جنس بند، کمربند کتفی و پشتی و انواع آن بند ها توجه کرد که قابل تنظیم در اندازه های مختلف باشد و آسایش را به ارمغان آورد .

مورد بعدی که در خر ید کوله پشتی زنانه باید به آن توجه کنید این است که دَوام کوله پشتی مورد نظر چقدر بوده چرا که کیفیت و دوام در کوله پشتی حرف دوم را میزنند و باید هوشمندانه آن ها را در نظر گرفت ،

جنس نایلونی و پلی استر کوله پشتی ها معمولا با دوام تر بوده و دارای طرفداران بیشتری است . همچنین به زیپ، تعداد جاها و جیب ها، دوخت و نخ به کار رفته در کیف توجه کنید و بدانید معمولا کیف های دور دوخت و چند لایه دوخت از دوام ز یاد تری برخوردارند.

از دیگر نکات می توان گفت که کوله پشتی باید بتواند به طور کامل از لوازمی که داخل کیف قرار می دهید محافظت و مراقبت کند و اگر یک کیف ضد آب می خواهید معمولا کیف های نایلونی و پلی استر گز ینه بهتری هستند.

READ  راهنمای خرید مدل‌های مختلف شال بافت زنانه

چهارمین نکته ای که در خر ید کیف باید به آن توجه کنید این است که کیف مورد نظر متناسب با خود سایز و قد شما باشد و نه بسیار کوچک و نه خیلی بزرگ باشد که تعادل و استایل شما را برهم زند، البته این به انتخاب شخص خریدار هم بستگی دارد و باید قبل از خرید به پر یا خالی بودن کیف و سایز آن توجه ویژه ای کرد تا بتوانید کوله ای راحت و ز یبا را تهیه کنید.

خر ید اینترنتی کوله پشتی یکی از راه هایی که میتوانید کوله های زیادی را مشاهده کرده و یک انتخاب دقیق و آگاهانه بعد از کلی مقایسه ، از لحاظ طرح و نقش و رنگ و قیمت داشته باشید ، خرید آنلاین کوله پشتی است .

در حال حاضر سایتهای فروشگاهی ز یادی وجود دارند که انواع کیف های دخترانه و کوله های شیک و فانتزی را به کاربران عرضه می کنند . بنابراین میتوانید برای خرید اینترنتی کوله پشتی دانشجویی یا کوله مناسب خود به این سایتها مراجعه کرده و بعد از مقایسه قیمت ها و طرح های ذهنی خود ، یکی از مدل ها را انتخاب کنید.

کلام آخر خرید اینترنتی و آنلاین کوله پشتی و کیف می تواند برای بسیاری از کاربران مناسب و مقرون به صرفه باشد، به ویژه این که قیمتهای رقابتی، امکان مقایسه انواع مدلها و قیمت ها و صرفه جویی در وقت و هز ینه و همینطور امکان خر ید کیف یا کوله مورد نظر در هر ساعت شبانه روز و از هر مکان و مغازه ای از جمله امکاناتی است که برای کاربران در خر یدهای اینترنتی مهیا و فراهم است.

ما سعی کرده ایم با تنوع طرح و رنگ های دلنشین کوله های زنانه و دانش آموزی و دانشجویی امکان یک خرید دلچسب و خاطره انگیز را برای کاربران فراهم نما ییم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.