بهترین ها

30 مدل بهترین کیف زنانه با دوام در سال 2022

کیف دستی برای زنان نمایان گر قدرت شخصیت و استایل است . هر کیف در جایگاه اجتماعی منحصر به فردش به کار می رود و در این مقاله به سبک کیف زنانه می پردازیم .

کیف زنانه اعم از کیف اداری ،کیف دستی و…هم یشه پشت شماست و شما را حمایت و پشتیبانی میکند و فضای کافی را در اختیار شما و تجهیزاتتان قرار می دهد بطوری که در محل کار آسایش را همراه خود داشته باشید .

کیف زنانه

کیف زنانه

ویژگی های کیف اداری زنانه

این دسته از کیف ها نه تنها برای خانم های شاغل مناسب است بلکه برای خیلی از خانم های دیگر که نیاز به فضای کافی در امور خود دارند نیز مناسب است ، از خانم های شاغل گرفته تا بانوانی که به باشگاه بدنسازی می روند ، این کیف ها معجزه گر هستند و شادی را به ارمغان می آورند .

کیف اداری زنانه فقط یه حامی قدرتمند در طول روز نیست و ظاهر ی درخشنده و نایاب نیز دارد که ما را به فردی شیک پوش تبدیل میکند.

انواع کیف های زنانه

در ادامه بخش به عنوان کیف های زنانه می پردازیم که هر کدام از این کیف های متنوع ، کاربرد مخصوصی و در عین حال متشابهی دارد 

Peekaboo Fendi : کیفی کلاس یک و رویایی مخصوص محل کار خود با یک محوطه ایده آل و ظریف و در عین حال جا دار ، فضای این کیف برای گذاشتن یک تبلت باریک مناسب است و استفاده از این کیف ناب را بیشتر به خانم های سازمانی توصیه میکنم .

کیف دستی زنانه

کیف زنانه

Gucci Large GG Marmont: این کیف برای بانوان یکی از طراحی های خاص با چرم لحافی و لوکس دیجیتال است که دوز جذابیت ایتالیایی را به زندگی کاری شما تزریق می کند.

READ  36 مدل بهترین حوله ورزشی در سال 2022 برای ورزشکاران

کیف های دسته دار: یکی از بهتر ین انتخاب ها کیف دسته دار است که هم جادار و بی دردسر است و هم مانند همدمی در روز های سخت و بارانی ، در کنارمان میماند و ما را از تعهد اضافی خالص میکند ، طراحی این کیف فوق العادست و ظاهری شیک را به ما هدیه میبخشد.

کیف زنانه دسته دار

کیف زنانه

کاربرد های کیف زنانه

کیف زنانه برای سفرهای کاری : بی شک برخی افراد شاغل دغدغه رفت و آمد های بی پایان و مسافرت های کاری را دارند که برخی کیف های نمونه مانند سامسونت های دسته دار کوچک و سبک وزن برای سفر کاری خیلی مناسب است.

کیف چرمی کیفی با مزیت های زیاد و همه کاره با طراحی زیبا و چرمی که دارای مکانی معین برای لب تاب شماست حدودا لب تاب 13 یا 15 اینچ و بخش های مختلفی که هر زمان که بخواهید ، می تواند نگهدارنده قهوه ، تلفن همراه و … باشد و کار ها را به سادگی پیش ببرد.

کیف دستی چمدانی یکی دیگر از کیف دستی های لوکس و دیجیتال که ” سلین ” یکی از معروف ترین برند های این کیف است را به شما پیشنهاد میدهم که در حین سادگی ، فوق العاده شیک است و احساس جذابیت بی انتها پاریسی را به شما هدیه می دهد که افراد مشهور هالیوودی هم از آن استفاده میکنند.

کیف هرمی xl این کیف نیز چاشنی زیبایی را به شما هدیه می دهد و احساس راحتی را به ارمغان می آورد ، که این کیف با شانه توانایی حمل بسیار ز یادی دارد و در کنار ترکیب بندی ز یبای رنگ ها ، محفظه ی قشنگ و جیب های مشخصی برای نگهدار ی بطری ، خودکار ، لوازم آرایش و عینک را دارد که مانند رویای بی انتهایی برای بانوان است که نه فقط در جلسات کاری بلکه در جلسه های رسمی نیز استفاده میشود.

کیف زنانه

کیف هرمی زنانه

کیف دوشی لپ تاپ: مطمئنا اگر در جلسه های خود نیاز به همراه داشتن لپ تاپ داشتید ، آن را در تمام طول وقت در دست نمیگیر ید ، کیف دوشی با ظاهری جذاب و جادار دارای یک بند با قابلیت جدا شدن است که این ویژگی باعث می شود این کیف را هر جا که بخواهید با خود حمل کنید .

READ  انتخاب اکسسوری لباس با نکات تخصصی صنعت مد [معرفی بهترین ها]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.